Gösterilen sonuç sayısı: 11

Ekonet Ebatlı Branda

Ekonet branda piyasada satılan 130 gram/metrekare yoğunluğa sahip ürünlerin aksine 170 gram/metrekare yoğunluğa sahip olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz yüksek kaliteli bir branda markasıdır. Mavi ve beyaz renkleri mevcuttur.

Filli Boya Aqusto Sil Dış Cephe Boyası 15 L

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Filli Boya Aqusto Silan Dış Cephe Boyası 15 L

Filli Boya'nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Filli Boya Momento Max İç Cephe Boyası

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Filli Boya Momento Silan İç Cephe Boyası 15 L

1.200,00
Momento Silan, Aktif Silikon Teknolojisi ile bezle silinmeye dayanıklı, su bazlı ve ve üstün örtücülük özelliğine sahip iç cephe boyasıdır.

Filli Boya Parlak Yağlı Boya

İç ve dış mekânlarda ahşap, demir-çelik, beton, brüt beton, sıva, betopan, alçıpan, OSB, MDF yüzeylerde ve mobilyalarda uygun astar ile güvenle kullanılır. Uygulama yapılacak yüzeyler düzgün, sağlam, astar ve son kat boyayı taşıyabilecek durumda olmalıdır. Yeni boyanacak ahşap yüzeyler, WoodMaXX® Ahşap Emprenye ile doyurulduktan sonra, SentoMaXX® Sentetik Astar ile astarlanmalıdır. Yeni boyanacak demir-çelik yüzeyler üzerine iki kat SentoMaXX® Antipas uygulanmalıdır. Bu şekilde hazırlanmış yüzeylere zımpara yapılarak, 24 saat sonra Filli Boya Yağlı Boya-Parlak uygulanır. İki kat uygulamada katlar arası 1 gün beklenmelidir. Fırça, rulo ve püskürtme ile uygulanabilir. Rulo ve fırça ile iki kat uygulama yapılmalı, katlar arasında 24 saat beklenmelidir. Kullanılan gereçler, uygulamadan hemen sonra Filli Boya Sentetik Tiner D veya Filli Boya Sentetik Tiner ile temizlenmelidir. 0,75l 2,5l 15l

Fırat PPRC Boru

PPRC Boru Nedir: PPRC (Polipropilen Random Copolimer) hammaddesinden, uluslararası ve ulusal kalite standartlarına (TS 9937, TSEN ISO 15874, DIN 8077, DIN 8078, DVGW W544 ) uygun olarak üretilen Fırat PPRC Boru ve Ek Parçaları; pürüzsüz ve kaygan yapısı, kireçlenme ve paslanma yapmaması, hijyenik olması ve  montajının kolay olması gibi avantajlı yönleriyle bina içi soğuk ve sıcak su tesisatlarında vazgeçilmez çözüm olmuştur. Bütün boyutlar mevcuttur.

Marshall Maximum İç Cephe Boyası

Akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı, su bazlı, silinebilen, maksimum örtücülük, maksimum metraj ve iyi yapışma özelliğine sahip dekoratif iç yüzey, ipeksi dokulu, yarı mat duvar boyasıdır. 2,5l 7,5l 15l

Nippon Paint A+ Tavan Boyası

Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, özel olarak formüle edilmiş iç cephe tavan boyasıdır. Mat ve pürüzsüz görünüşlüdür. Kabarma ve dökülme yapmaz, yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir.

Seramiksan Natura Alttan Çıkışlı Klozet

Seramiksan ürünlerinde göz ettiği yüksek kalite politikasıyla bilinen uzun ömürlü vitrefiye ürünleri üreten bir markadır. Natura Serisi'nde de diğer ürünlerinde olduğu gibi, kusursuz geometrik formuyla banyolara mükemmel sadeliği taşıyor.    

Tenyale Otel Tipi Kilit Topuzlu Saten

Oda, otel vb. kapıların için kullanıma uygudur. Orijinal Tayvan üretimidir. Piyasadaki benzer tipteki markasız ürünlerle karıştırmayınız.